Hallgatóink eredményei

Untitled Document

Hallgatóink eredményei:

2015

OMDK 2015

Eredményeink:

Festészet:

Bánkúti Gergő I. díj -  Erőss Istán

Kis Prumik Zoltán I. díj - Kopasz Tamás

Lipkovics Péter II. díj - Kopasz Tamás

Osváth Sára III. díj - F. Balogh Erzsébet

Szenográdi Szabina III. díj - F. Balogh Erzsébet

Szobrászat:

Egervári Júlia I. díj - Erőss István

Lipkovics Péter I. díj - Erőss István

Animáció:

Hegedűs Eszter, Osgyán Gergő, Huszár Dávid és Hortobágyi Tamás - különdíj - Sipos Levente

Craft:

Mátrai Júlia III. díj - Szigeti Gábor Csongor

Képgarfika:

Lipkovics Péter II. díj - Kótai Tamás

Heiszmann Bernadett II. díj - Süli Zakar Szabolcs

Négyessy Ádám - különdíj - Szigeti Gábor Csongor

Tervezőgrafika:

Gál Klaudia I. díj - Süli Zakar Szabolcs

Pócsik Borbála II. díj - Szigeti Gábor Csongor

Wimmer László III. díj - Csontó Lajos

A versenyen nyújtott kiemelkedő teljesítményéért a Pro Sciencia díj kitüntettje:

Lipkovics Péter

-Szövényi Barnabás mesterképzős hallgató a válogató zsűri döntése alapján részt vesz a

9. a Nemzetközi Groteszk Triennálén.

-A 33. Salgótarjáni Tavaszi Tárlaton a szakmai zsűri döntése alapján az alábbi hallgatóink vesznek részt:

Baráth Anna, Bazsik Anna, Dancs Bettina, Kis-Prumik Zoltán, Ozsvát Sára, Piszmán Lilla, Sós Ildikó, Szövényi Barnabás, Tóth Bálint, Fejes Soma, Kovács Nikolett

-A BEE SMARTER verseny döntőjében két hallgatónk, Juhász Vica és Varga Attila,https://www.behance.net/…/238…/MUTATE-app-design-for-tablets

2014

-II. Országos Egri Akvarell Triennálé, a résztvevők közt:

Tóth Bálint, Kis-Prumik Zoltán, Kovács Vera, Baráth Anna, Fejes Soma

Gál Réka Magdolna, Szenográdi Szabina, Piszmán Lilla, Szövényi Barnabás

-Maharita Szabrina: Különdíj a Ság-hegy Képzőművészeti pályázaton, Kemenes Vulkánpark, Celldömölk

-Piszmán Lilla: részvétel csoportos kiállításon, Jurányi Inkubátor Ház, Budapest

-Egervári Júlia egyéni kiállítása, Téves elképzelések – Kis Zsinagóga Galéria, Eger

(http://juliaegervari.wix.com/juliaegervari)

-Gondold át c. országos pályázat, Symbol  Art Galéria (Budapest)

I. díj Vincze Dániel

kiemelt pályázati munka: Kis-Prumik Zoltán

Országos vándorkiállításokon részvétel.

-XXVI. Miskolci Grafikai Triennálé, Eszterházy Károly Főiskola Vizuális Művészeti Tanszék díja: Gulyás Andrea

-XXVI.Miskolci Grafikai Triennálé, a résztvevők közt:

Fehér Zsanett, Mányoki Ádám, Sáfár Kitti, Kovács Nikolett

-Oláh Dóra, nemzetközi TIPODAY pályázat nyertesei között.
http://typoday.in/poster_result-14.html

-Székelyföldi Grafikai Biennálé, a résztvevők közt:

Pócsik Borbála, Négyesi Ádám, Zeman Zoltán, Fehér Zsanett, Fejes Soma, Kassai Andrea, Kis Annamária, Kovács Nikolett, Lipkovics Péter, Máté Anna, Pócsik Borbála,

-Kopacz Kund: csoportos installáció az Ekler Dezső retrospektív kiállításon, Kepes Intézet, Eger

Young Art from CEE, csoportos kiállítás, Bécs, Természetes Anyagok c.kiállítás, MAMÜ Galéria

Visual Art Department, EKF csoportos kiállítása az ISI Galériában, Yogyakarta, Indonézia,

egyéni kiállítás az Artist In Residence 2014 program keretében, Wongol (Gong Ju), Dél Korea

-Lipkovics Péter részvétel: Természetművészet V. Nemzetközi Szimpózium, Noszvaj

-Diákhitel Központ Zrt. Képző pályázat: 3.díj Tornyi Gergő, „Kicsi rúzs” című festmény.

-Magyar Pszichoanalitikus Egyesület logópályázat , I. hely Zeman Zoltán

-Humántapéták, MMA óriásplakát pályázata legjobb 10 alkotás, Zeman Zoltán

-Döntsd le a falakat! - Az ARC kreatív plakátpályázata legjobb 35 alkotás, Zeman Zoltán

-A kódvilág pályázaton induló 340 alkotásból bekerült a Design Terminálban november 26-30 látható legjobb 30 pályamunka közé

Kapi Anna (http://www.kodvilag.hu/2014/110/kódvilág-4421)  és

Tóth Tekla (http://www.kodvilag.hu/2014/81/kódvilág-4774) munkája

-Stylewalker Day&Night napja, a kiállítók közt:Farkas Ferenc, Borbás Márton, Lakosi Krisztián és Lakosi Richárd, Zeman Zoltán, Erdélyi Sarolta Ágnes

-HUNGARIAN ADOBE USER'S GROUP DESIGN VERSENY'14

I. helyezett Szenográdi Szabina

-Jánossy Kinga: I.díj a HVG 35. születésnapja alkalmából hirdetett jubileumi pályázat,

http://hvg.hu/pr_cikkek/35_eves_a_HVG/

2013

-Lipkovics Péter, részvétel: X. Kecskeméti Acélszobrászati Symposion, Kecskemét

VII. Nemzetközi Velencei-tavi Symposion, Velence (Magyarország)

-HUNGARIAN ADOBE USER'S GROUP DESIGN VERSENY'13

http://www.haug.hu/designverseny2013/

I. helyezett: Bernáth Klári, Elektronikus ábrázolás szak, elektrográfia szakirány, 3.évf.

II. helyezett: Juhász Éva, Elektronikus ábrázolás szak, webdesign szakirány, 3 évf.

https://www.facebook.com/hungarianaug/photos/a.631192313590046.1073741835.120572827985333/631192476923363/?type=3&theater

https://www.facebook.com/hungarianaug/photos/a.631192313590046.1073741835.120572827985333/631192430256701/?type=3&theater

-Street Fashion Budapest arculattervezési pályázat:

I. helyezett: Borbás Marci, Elektronikus ábrázolás szak, elektrográfia szakirány, BA, 2. évf

-Piszmán Lilla: részvétel csoportos kiállításokon, Kuplung, Budapest, Wannabe Record csoport kiállítása, Reök Palota, Szeged, XIX. Szegedi Nemzetközi művésztelep kiállítása, Salgótarjáni Művelődési Központ, Salgótarján, 32. Salgótarjáni Tavaszi Fesztivál

-Typotex könyvkiadó pályázat, II. helyezett: Borbás Marci, Elektronikus ábrázolás szak, elektrográfia szakirány, BA, 2.évf

-Hallgatói ötletpályázat az Erkel Színház homlokzatának grafikai megoldására. Különdíjat kapott az egri Vizuális Művészeti Tanszék két diákja: Borbás Annamária I. éves, és Mátrai Júlia II.éves elektronikus ábrázolás hallgató! A kiállításon ezeken a munkákon kívül még 6 hallgatónk munkája szerepelt: Borbás Marci, Hegedűs Eszter, Négyesi Ádám, Oláh Dóra, Szemmelroth Balázs, Vígh Zsófi

(https://www.facebook.com/media/set/?set=a.141227362714469.1073741836.123649914472214&type=3)

-Kopacz Kund

ESSL ART AWARD CEE 2013 ESSL Art Award CEE fődíj és VIG különdíj, http://www.essl.museum/en/exhibitions/exhibition?article_id=1368177004142&event_id=1368177004143, csoportos kiállítás a Mai Manó Házban, Budapest, Transcending Cultures, csoportos kiállítás, ESSL Museum, Klosterneuburg, Ausztria, Art-Nature Symposium, Gabrovtsi, Bulgária

-Zeman Zoltán, tervezőgrafika

Megújuló Energiapark logópályázat (Debrecen, 2013) – I. hely

Lake Country Brewery logópályázat (Wisconsin, USA, 2013) – II. hely

Battle Arts Academy logópályázat (Ontario, Canada, 2013) – II. hely

Hungarikum logópályázat (Budapest, 2013) – legjobb 8 alkotás

Citizen 2020, Nemzetközi plakátpályázat (Skopje, Macedónia, 2013) - legjobb 50 alkotás

-XI.Losonci Nemzetközi Akvarell Trinnálé résztvevői közt: Maharita Szabrina

-„Campur", Kántor Anita és Tornyi Gergő kiállítása, Gallery Katamsi, Indonézia, Yogyakarta

-Tornyi Gergő, részvétel a Salgótarjáni Tavaszi Tárlaton,

-Tornyi Gergő, Kántor Anita, Gulyás Andrea, részvétel a Nyári válogatás c., TAT Galéria (Budapest) csoportos kiállításán

OMDK, Országos Művészeti Diákköri Konferencia, Eger, 2013

Különdíjak

Antal István, képgrafika

Lichner Barbara, festészet

Gulyás Andrea, festészet

festészet

II. díj

Csomós Nikolett

II. díj

Kántor Anita

III. díj

Intermédia

I. díj

Fodor Enikő, Fazekas Edina

Képgrafika

II. díj

Piszmán Lilla

II. díj

Gábor Balázs

I. díj

Rumi Zsófia

Tervezőgrafika

II. díj

Herr Ágnes

II. díj

Petrovics Bálint

2012

-Lipkovics Péter, - Események - relikviák – reflexiók, RMA nyílt pályázat, - 3. díj, Kiállítás a Római Magyar Akadémián, Nemzetközi szimpóziumokon részvétel: - Forest Art Symposium, Darmstadt (Németország), VI. Nemzetközi Velencei-tavi Symposion, Velence

-Ambrus Bori, Bitaróczky Eszter, Egervári Júlia és Gallai Judit részvétele a Geumgang Nature Art Biennale – Dél-Korea, Gong-ju (www.natureartbiennale.org)

-Tornyi Gergő, részvétel a Mesterek és Tanítványok c. kiállításon, Karinthy Szalon, Budapest

2011

OMDK Sopron 2011

Festészet,

Török Imre, 1.díj

Fazekas Levente, 3.díj

Gulyás Andrea, 3. díj

Installáció,

Ladó Károly, 2.díj

Képgrafika,

Kis Károly 2.díj

Mozgókép,

Lányi Zoltán 1.díj

Szobrászat,

Lipkovics Péter, 3.díj

-Szigethy Eszter: Positive Posters, Nemzetközi Grafikai Pályázat, Ausztrália, Melbourne, Top30

-Kárpáthegyi István, 2011-14 Amadeus Művészeti Alapítvány Pályakezdő Programja Festészet kategória

-Piszmán Lilla részvétele a Gyergyószárhegyi Nemzetközi művésztelep kiállításán, Lázár kastély, (Románia)

-Tornyi Gergő és Kántor Anita részvétele az Első Életképes Kiállítás c., Flóra Szálló, a Jászdózsai művésztelep kiállításán, Közösségi ház, Jászdózsa és a Mesterek és Tanítványok c., Ráday Könyvesház, Budapest, kiállításon

2010

X. Losonci Akvarell Triennálé résztvevői közt: Herbert Anikó, Herenyik Zsuzsa

Hallgatóink eredményei

Eredmények
English