Zsűrik

Craft tagozati ülés

zsűri

Fusz György habil DLA (elnök), Baráth Hajnal habil DLA, Erdős Júlia DLA, Lovas Ilona DLA

pályázók

Bartos Tímea, Dalanics Katalin, Dankó Evelin, Kosztándi Orsolya, Kovács Anikó, László Henriett, Márkus Adrienn, Pipei Borbála, Rákay Tamás, Szabó Nelli, Tóth Eszter, Ujvári Adrienn

Építészet tagozati ülés

zsűri

Sólymos Sándor Dr. habil (elnök), Bárkányi Attila DLA, Fodor Lóránt habil DLA, Kovács Zoltán DLA

pályázók

Cserjés Petra, Dobos Dénes, Gulyás Bálint, Győri Norbert, Hofstetter Péter, Kemecsei Miklós, Koronczi Péter Attila, Kovács Lili, Ladjánszky István, Madura Fruzsina, Mizsei Anett, Muzsnai Zsófia, Nagy Ádám, Nagy Stefánia, Perényi Flóra, Soós Tamás, Tari Bálint, Tavasz Kristóf, Végh Gyula

Festészet (1) tagozati ülés

zsűri

Ferenczy Zsolt DLA (elnök), Kopasz Tamás, Wächter Ákos

pályázók

Bíró Boglárka, Csanádi Hajnalka, Dobó Tamara Zsófia, Forgács Veronika, Gombos Zsófia, Haizer Tamás, Hegedus Ioan Andrei, Herédi-Szabó Tibor, Kálmán Luca, Máté Dániel, Nemes Anna, Oláh Norbert, Sándor Orsolya, Végh Júlia Zsuzsanna

Festészet (2) tagozati ülés

zsűri

Gaál József (elnök), Aranyi Sándor, Kósa János DLA, Somody Péter habil DLA

pályázók

Andrész Anett, Csomós Nikolett, Ellenbacher Ibolya, Fazekas Levente, Kenesei Zsófia, Nagy Krisztina, Pukánszky Anna, Simon Dánie,l Sütő Anna, Szabó Barbara, Sztranyák ZsófiaAnnamária, Uzsaly Márton, Wang Andy

Festészet (3) tagozati ülés

zsűri

Kőnig Frigyes habil DLA (elnök) Aranyi Sándor, Ernszt András,Ferenczy Zsolt DLA

pályázók

Benedek Tamás, Fábián Anna, Ferenc Réka Boglárka, Garamvölgyi Gábor, Góré Szabina, Görözdi Rita, Gulyás Andrea, Hegedűs Evelin Alexandra, Icsa Antal, Juhász Kinga, Kánya Emőke, Lichner Barbara, Nagy Zsófia Magdolna, Perez Natália, Vidákovich Sámuel

Festészet (4) tagozati ülés

zsűri

Somody Péter habil DLA (elnök), Kudor Duka István DLA, Roskó Gábor, Wächter Ákos

pályázók

Árva Judit, Bacsa Melinda, Balázs Kitti, Fási Tímea, Horgas Karina, Kántor Anita, Lengl Orsolya, Markó Orsolya, Mothokgo Ronald, Papp Nikolett, Pesti Emma, Szabó Nóra, Szenográdi Szabina, Vető Orsolya, Zsinka Felícia

Festészet (5) tagozati ülés

zsűri

Kósa János (elnök), Ernszt András, Gaál József, Kudor Duka István DLA

pályázók

Alattyáni Barbara, Dancs Bettina, Gál Réka Magdolna, Herold Anikó, Horváth Gergő, Keresztes Csilla, Khoór Viola, László Sarolta, Nagy Lilla, Pólya Zsombor, Rácz Noémi, Stavniczki Emese, Tollas Erik, Tóth Zoltán, Tóth Zsófia, Zékány Diána

Formatervezés tagozati ülés

zsűri

Fodor Lóránt habil DLA (elnök), Bárkányi Attila DLA, Kovács Zoltán DLA, Sólymos Sándor Dr. habil

pályázók

Csanádi-Szikszay Györgyi, Jónás Attila, Kiss Ákos, Matyó Edina, Mázsi Boglárka, Németh Gábor, Pákozdi Rebeka, Polefkó Ottó, Roskó Máté Gábor, Strbac Anita, Teimel Cintia

Fotó (1) tagozati ülés

zsűri

Szalontai Ábel DLA (elnök), Csontó Lajos habil, Pecsics Mária, Pettendi Szabó Péter

pályázók

Altorjay Johanna, Börcsök Dániel, Börcsök Teodóra, Cséfalvay Péter, Cserjés Petra, Fodor Dániel János, Gröb Krisztina, Horváth János, Martin Wanda, Nagy Imre, Perényi Flóra, Piszmán Lilla, Sztanó Zsuzsanna, Táncos Anna, Varényi István

Fotó (2) tagozati ülés

zsűri

Csontó Lajos habil (elnök), Pecsics Mária, Pettendi Szabó Péter, Szalontai Ábel DLA

pályázók

Balogh Nina, Dankó Evelin, Fehér Judit, Fenesi Bianka, Hegedus Ioan Andrei, Kosztándi Orsolya, Meszes Márton, Odry Szilvia, Portik Szabolcs Huba, Rácmolnár Milán, Schnabel Zita, Schneider Esztella, Szekér Ádám, Takács Gyula, Uhlár Eszter

Installáció tagozati ülés

zsűri

Ujvárossy László DLA (elnök), Bukta Imre habil, Fábián Noémi

pályázók

Antal István, Egervári Júlia, Fazekas Anna, Hardi Ágnes, Horváth Judit, Kiss Rita, Molnár Judit Lilla, Nagy Eszter, Pap Ramóna, Paskó Norbert János, Polarecki Tamás, Pongor András, Pongor Soma, Sárközi Péter, Szabó Zoltán, Tarcali Dávid, Tóth Ágnes Anna, Veres Dóra, Zsin Bence

Intermédia tagozati ülés

zsűri

Bukta Imre habil (elnök), Fábián Noémi, Ujvárossy László DLA

pályázók

Eperjesi Rita, Fazekas Edina, Fodor Enikő, Fodor Enikő, Harmat-Szabó Zoltán, Henzler Anna, Krauth Veronika, Lajkó Nóra, Márián Gábor, Szövényi Barnabás, Tóth Bálint

Képgrafika (1) tagozati ülés

zsűri

Szepessy Béla DLA (elnök), Albert Ádám DLA, Tolnai Imre DLA

pályázók

Antal István, Boda Zsuzsanna Veronika, Dér Julianna, Gábor Balázs, Jánosi Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Piszmán Lilla, Száraz Kata, Sztanó Zsuzsanna, Zágonyi Petra

Képgrafika (2) tagozati ülés

zsűri

Tolnai Imre DLA (elnök), Albert Ádám DLA, Szepessy Béla DLA

pályázók

Balogh Nina, Csernok Barnabás, Galog Márton, Molnár Dorina, Nagy-Pál Andrea, Portik Szabolcs Huba, Póth Rebeka, Rumi Zsófia Kata, Szigethy Eszter, Tarcali Dávid

Mozgókép, Színház- táncművészet, akcióművészet tagozati ülés

zsűri

Monory Mész András DLA (elnök), Cserhalmi Sára, Július Gyula

pályázók

Mozgókép, színház- táncművészet, akcióművészet tagozati ülés

zsűri

Monory Mész András DLA (elnök), Cserhalmi Sára, Július Gyula

pályázók

Andrész Anett, Andristyák Marcell, Balázs Soma Márton, Boldizsár Anna, Bóta Dániel, Budai Gabriella, Cseh Dávid, Dávida Eszter, Eleőd Ákos, Érsek Eszter Zsófia, Francišković Róbert, Helmeczi Zsófia Dóra, Hodvogner Dániel, Jauernik Zsófia, Kendi Bogáta, Kerkay Rita, Kiss Ákos, Kiss Domokos, Kocsis Lenke, Kozma Péter, Krauth Vera, Kulcsár Bence, Lakatos Ildikó, Lukátsi Marcell, Major Flóra, Maria Lima Victor, Máthé Virág, Matúz Péter, Molnár Csilla, Noll-Batek Kristóf Áron, Sós József, Szalma Gábor, Török Erna, Visy Bálint

Művészetfilozófia és esztétika (III/2)

zsűri

Bordács Andrea PhD (elnök), Hajdu István, Széplaki Irén Gerda PhD

pályázók

Barts Lívia, Botzheim Bálint, Gellér Judit, Oravecz Júlia

Művészetfilozófia és esztétika (III/2)

zsűri

Bordács Andrea PhD (elnök), Hajdu István, Széplaki Irén Gerda PhD

pályázók

Cserne Klári, Kontár Emese, Sánta Kristóf, Sipos Balázs

Művészettörténet és művészetkritika (III/1)

zsűri

Cságoly Ferenc DLA, DSc (elnök), Nagy T. Katalin, Révész Emese PhD, Stőhr Lóránt DLA

pályázók

Bajzik Anna, Bakonyi Tímea, Bartusek András, Hutóczki Vivien, Szabó Bettina, Talabér Ágnes, Széphelyi Ágnes Tünde, Visky Mária

Művészettörténet és művészetkritika (III/1)

zsűri

Cságoly Ferenc DLA, DSc (elnök), Nagy T. Katalin, Révész Emese PhD, Stőhr Lóránt DLA

pályázók

Dukai Zsófia, Horváth Bence, Szilágyi Eszter, Vágvölgyi É. Eszter

Népzene, pop-rock tagozati ülés

zsűri

Birinyi József (elnök), Szabó Viola, Dsupin Pál

pályázók

Antal Édua, Biró László, Hasan Kardag, Ihász Mónika, Jancsó Zoltán, Juhász Kata, Kozák Anita Mariann, Mehmet Erman Mete, Pieczarka Flóra, Rimán Barbara

Szakelmélet minden művészeti ágban (III/4)

zsűri

Pataki Gábor PhD (elnök), Horányi Attila PhD, H. Szilasi Ágota, Várkonyi György

pályázók

Bíró Bence, Horváth Dávid, Mukri Erika, Novák Alexandra, Oláh Krisztina

Szakelmélet minden művészeti ágban (III/4)

zsűri

Pataki Gábor PhD (elnök). Horányi Attila PhD. H. Szilasi Ágota, Várkonyi György

pályázók

Ballér Attila, Izsold Bianka, Laczó Dániel, Lázár Helga, Lepcsényi Soma, Nagy Orsolya, Sándor Anna

Szobrászat (1) tagozati ülés

zsűri

Mohácsi András DLA (elnök), Hantos Károly habil DLA, Sallai Géza DLA, Szabó Tamás

pályázók

Burián Norbert, Csizek Tamás, Hirschler Szorina, Koller Margit, Lajkó Nóra, Lipkovics Péter, Miklós Gergő, Lukátsi Marcell, Nagy Máté, Paragi Norbert, Tóth Bálint

Szobrászat (2) tagozati ülés

zsűri

Colin Foster habil DLA (elnök), Deli Ágnes habil DLA, Gaál Tamás habil DLA, Kolozsi Tibor DLA

pályázók

Csongrádi Ákos, Dobrovits Alexandra, Egeresi Nóra Ilona, Győri Blanka, Kútvölgyi-Szabó Áron, Lánczky Julianna, Lipkovics Péter, Pipei Borbála, Sütő Anna, Szalai Csaba, Szendrő Veronika

Szobrászat (3) tagozati ülés

zsűri

Gaál Tamás habil DLA (elnök), Szabó Tamás, Sallai Géza DLA , Fusz György DLA

pályázók

Dér Julianna, Fülöp Alíz Éva, Gevicser Endre, Gruber Fruzsina, Hollósy Zsuzsanna, Korányi Barnabás, Nagy Imre, Pálinkás Bence György, Tóth Eszter, Tóth Judit

Tervezőgrafika (1) tagozati ülés

zsűri

Tepes Ferenc (elnök), Faa Balázs, Rozmann Ágnes, Szigeti Gábor Csongor

pályázók

Alapi Katalin, Ambrus Izsák, Benedek Judit, Csillag Máté, Fazekas Edina, Herr Ágnes, Iványi Lívia, Kondacs András, Pletser Cecília, Veszteg Virág, Wimmer László

Tervezőgrafika (2) tagozati ülés

zsűri

Ducki Krzysztof (elnök), Marcell Tamás, Rozmann Ágnes, Tepes Ferenc

pályázók

Borsi Judit, Farkas Gergő Tamás, Gulyás Benedek, Hetey Brigitta, Jeneses Imre, Marácz Edina, Novák Hanga, Petrovics Bálint, Sáfáry Levente, Thurzó Noel, Végh Zoltán

Tervezőgrafika (3) tagozati ülés

zsűri

Rozmann Ágnes (elnök), Ducki Krzysztof, Marcell Tamás, Tepes Ferenc

pályázók

Csepella Olivér, Dabronaki Dávid, Elek Margit, Éles Viktor Tibor, Gilicze Gergő, Gurka Lili Eszter, Kállai Zsófia, Kovács Melinda, Kui Szilárd Levente, Nemes Gabriella, Radimszky Anna

Textil tagozati ülés

zsűri

Pauli Anna DLA (elnök), Aranyosi Zsuzsánna, Erdős Júlia DLA, Lovas Ilona DLA

pályázók

Bartos Tímea, Doroginé Káli Annamária, Fejes Kriszta, Gottlieb Réka, Gulyás Brigitta, Huszár Katalin, Macsuga Eszter, Majoros Rella, Nagy Szilvia, Skultéti Dóra, Strack Orsolya, Takács Gabriella, Tóth Katalin

Zeneelmélet, Zenemű, Szakmódszertan tagozati ülés

zsűri

Dr. Dombi Józsefné CSc (elnök),Csikósné Tamás Katalin, Zombola Péter DLA

pályázók

Bárdonicsek Stella, Boruzs Barbara, Hartl Bence, Labus Máté, Luif-Nagy Szilvia, Milibák Dóra, Nagy Judit, Ollári Szabolcs, Szabó Lajos Sebestyén, Valkai Dávid, Virágh Lilla

Zenei előadás (ének)

zsűri

Udvarhelyi Boglárka (elnök), Herz Dorman Aliz, Marík Erzsébet

pályázók

Banyó Enikő, Bernáth Éva, Himmer Veronika, Kontra Leila, Lukács Klaudia, Mikita Ferenc, Papp Zsófia, Pintér Tünde, Sallay Gergely, Szűcs Aladár, Tompa István, Varga Balázs, Zimmermann Kornélia

Zenei előadás - Zongora (2) tagozati ülés

zsűri

Dr. Duffek Mihály (elnök), habil. doc. Dr. univ. Agatha Csehiova, Dr. Dominkó István

pályázók

Besse Attila, Biky Gabriella, Csordás Mónika, Farkas Antal Sándor, Sufránszki Anett, Tálos Vivien, Tóth Imola Dalma, Tóth Viktor, Vaskó Henrietta

Zenei előadás ütő-, fúvós-, vonós-, gitár tagozati ülés

zsűri

Dr. Asztalos Bence (elnök), Boros-Konrád Erzsébet, Somorjai Péter, Regős Imre,

pályázók

Berecki Anikó, Csuhaj-Barna Rebeka, Fekete Fanni, Kálmán Izabel, Kovács Viktória, Laczkó-Pető Balázs, Molnár Alexandra, Molnárová Mária, Réman Zsófia, Szabó Eszter, Szalai Tamás, Zádori Anna

Zenei előadás-zongora (1) tagozati ülés

zsűri

Dr. Duffek Mihály (elnök), habil. doc. Dr. univ. Agatha Csehiova, Dr. Dominkó István

pályázók

Sufránszki Anett

Zenetörténet

zsűri

Bodnár Gábor DLA (elnök), Ittzés Gergely DLA, Molnár Szabolcs

pályázók

Balázs-Oldal Ádám, Bartha Ráhel, Bencze Alma, Kacsur Andrea, Németh Anna Márta, Szabó Éva

Fővédnök:
Halász János
kulturális államtitkár Emberi Erőforrások Minisztériuma

Védnökök:

Dr Hauser Zoltánrektor, Eszterházy Károly Főiskola

Habis László polgármester Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Harmati László vezérigazgató Eger-Invest Zrt.
Tóth Imre ügyvezető igazgató IMOLA Építő Fővállalkozó Szolgáltató Kft.

OTDK EKTF EKTF
NTP NTP Egri Bormíves Céh Egri Borászati Klaszter Pauker Nyomda Nemzeti Kulturális Alap